






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
8 LED-es napelemes fényfüzér. A lámpásokból áradó meleg fény valósághű lánghatást kelt. A megvilágított kábel hossza: 2 m. A tápkábel hossza: 1,8 m. A fényforrások közötti távolság: 20 cm. A lámpa átmérője: 6 cm. Az akkumulátor üzemideje: 6-8 óra. Beépített NiMH akkumulátorral működik (1,2V / 600 mAh).
| Fő anyag | Műanyag |
|---|---|
| Típus | Fényfüzérek |
| Áramforrás | Napenergia |
| Stílus | Dekoratív |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Funkció | LED technológia/Szolár technológia/Kapcsoló a világítótesten |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Izzók száma | 8 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A teljes fényáram | 96 lm |
| Feszültség | 12 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Kapacitás | 600 mAh |
| Elem élettartam | 8 h |
| Series | SOLAR Grundig, SOLAR STRING Grundig |
| Gyártó | Grundig |


Üveg, fa, álló

Műanyag, 230V, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, álló
Raktáron
Napelemes, műanyag, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém, kristály, fali

Fényfüzérek, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, műanyag
Raktáron
230V, álló
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, fényfüzérek, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, fém, álló
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, műanyag
Raktáron
Fényfüzérek, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, RGB
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, klasszikus, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, műanyag, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Napelemes, fényfüzérek
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED szalagok, műanyag, klasszikus
Raktáron
LED szalagok, műanyag, klasszikus
Raktáron
Napelemes, fényfüzérek, műanyag
Raktáron
Klasszikus, fali, ÖKOlógiai
Kiszállítás 1 nap múlva
230V
Kiszállítás 1 nap múlva
Klasszikus, 230V, fali
Kiszállítás 1 nap múlva
Álló
Raktáron
Műanyag, klasszikus, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
LED szalagok, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus, 230V, fali
Kiszállítás 1 nap múlva
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás