



A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 17 090 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kültéri dekorációs LED izzósor. Izzók száma: 10. Fény színe: 1800K (meleg fehér). Izzók távolsága egymástól: 100 cm. Kábel színe: fekete. Védelmi osztály: IP44 (beltéri és kültéri használatra egyaránt).
| Áramforrás | Villany |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Típus | Fényfüzérek |
| Szín | Fekete |
| Stílus | Dekoratív |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Funkció | LED technológia |
| Dugó típusa | F/E |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 0,18 W |
| Izzók száma | 10 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 0,18 W |
| Színhőmérséklet | 1800 K |
| A teljes fényáram | 30 lm |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 1,8 W |
| Series | GIRLANDA Lamkur |
| Gyártó | Lamkur |

Fényfüzérek, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, fém, álló
Raktáron
Napelemes, fényfüzérek, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, kristály, fali

Műanyag, 230V, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, műanyag, álló
Raktáron
Napelemes, fényfüzérek, műanyag
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Kiszállítás 2 nap múlva
Műanyag, klasszikus, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
LED szalagok, műanyag, klasszikus
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, fényfüzérek
Raktáron
Fényfüzérek, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fa, álló

Álló
Kiszállítás 2 nap múlva
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, műanyag
Raktáron
Fém, műanyag, kristály
Raktáron
Fényfüzérek, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, üveg, fém
Raktáron
Napelemes, műanyag, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Fényfüzérek, műanyag
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, klasszikus
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 12V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, álló

Klasszikus, 230V, fali
Kiszállítás 1 nap múlva
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Klasszikus, 230V, fali
Kiszállítás 1 nap múlva
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron