


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kábellel és csatlakozóval ellátott vízálló kültéri világítás feldobja otthonát télen-nyáron. A világítás azonnal használható. Ideális beltéri és kültéri használatra egyaránt. Használhatja például kertjének, erkélyének, házának, kerti sátrának díszítésére vagy olyan hangulatot varázsolhat, mint Las Vegasban, és játszhat pókerzsetonjainkkal. A LED fénykábelek a LED-eknek köszönhetően gazdaságosabbak, ütésállóak és nem bocsátanak ki hőt. Értesítés! A kábelt nem lehet megrövidíteni, bekötni, vagy más módon megzavarni, ebben a pillanatban a garancia megszűnik! Termék részletek: szín: zöld fénykábel hossza: 10 m tápkábel hossza: 1,55 m tápellátás: 230 V ~ 50 Hz teljesítményfelvétel: 5 szegmens max. 4 W kb. 24 LED per 1 m Csomag tartalma: 1 x LED fénykábel 1 x tápegység
| Áramforrás | Villany |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Típus | Fali |
| A fény színe | Zöld |
| Teljesítmény | 230 V ~ 50 Hz |
| Led | Igen |
| Kültéri | Igen |
| Az ablakban / az ablakpárkányon | Igen |
| A fán | Nem |
| Időzítő | Nem |
| Led-ek száma | 240 |
| Hosszúság | 10 m |
| Gyártó | Nexos |
| Távirányító | Nem |
| Világítás típusa | LED fénykábel |
| Solar | Nem |
| Smart | Nem |

Klasszikus, fali, ÖKOlógiai
Kiszállítás 1 nap múlva
230V
Kiszállítás 1 nap múlva
Klasszikus, 230V, fali
Kiszállítás 1 nap múlva
Klasszikus, 230V, fali
Kiszállítás 1 nap múlva
Klasszikus, 230V, fali
Kiszállítás 1 nap múlva
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, klasszikus
Raktáron
LED szalagok, műanyag, klasszikus
Raktáron
230V
Kiszállítás 1 nap múlva
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, klasszikus
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 24V
Raktáron
LED szalagok, műanyag, klasszikus
Raktáron
LED szalagok, műanyag, klasszikus
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 12V
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, klasszikus
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 24V
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 12V
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, kristály, fali

LED szalagok, műanyag, 24V
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 12V
Raktáron
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva