

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A LED lámpák használata igazolja, hogy jobb hatásfokkal, költséghatékonyabban, hosszabb élettartalommal élvezhetjük, mint a hagyományos izzót. Hőtermelése minimális. Vízálló szabadtéri megvilágítás, mely alkalmas azonnali használatra. A fénykábel segítségével tökéletesen feldíszítheti házát, kertjét, erkélyét, kerti sátrát, de alkalmas beltéri használatra is. Las Vegas-i hangulatot varázsolhat otthonában és baráti kör társaságában játszhat póker készletünkkel. FIGYELMEZTETÉS! A fénykábelt nem lehet rövidíteni, meghosszabbítani pl. további fénykábellel, vagy bármilyen más módon beavatkozni ez a garancia azonnali elvesztését jelentené! Termék részletek: színe: piros fénykábel hossza: 10 m tápkábel hossza: 1,55 m átmérője: 13 mm 230 V, 50 Hz fogyasztás: max. 15 W 24 dióda / 1 m Csomag tartalma: 1 x LED fénykábel a csomag teljes vezetékkel és csatlakozóval
| Áramforrás | Villany |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Típus | Fali |
| Ökológiai | Igen |
| A fény színe | Red |
| Teljesítmény | 230 V, 50 Hz |
| Led | Igen |
| Kültéri | Igen |
| Az ablakban / az ablakpárkányon | Igen |
| A fán | Nem |
| Időzítő | Nem |
| Led-ek száma | 240 |
| Hosszúság | 10 m |
| Gyártó | Nexos |
| Távirányító | Nem |
| Világítás típusa | LED fénykábel |
| Solar | Nem |
| Smart | Nem |

Klasszikus, fali, ÖKOlógiai
Kiszállítás 1 nap múlva
Klasszikus, 230V, fali
Kiszállítás 1 nap múlva
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, klasszikus, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus, 230V, fali
Kiszállítás 1 nap múlva
LED szalagok, műanyag, klasszikus
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 24V
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 24V
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
Raktáron
LED szalagok, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Kiszállítás 1 nap múlva
LED szalagok, műanyag, 24V
Raktáron
LED szalagok, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, klasszikus
Raktáron
Fém, kristály, fali

LED szalagok, műanyag, klasszikus
Raktáron
LED szalagok, műanyag, klasszikus
Raktáron
Üveg, fa, álló

LED szalagok, műanyag, klasszikus
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, műanyag
Raktáron
LED szalagok, műanyag, klasszikus
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 12V
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 12V
Raktáron
LED szalagok, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, klasszikus
Raktáron
230V
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva