



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kültéri fali lámpa kiváló minőségű rozsdamentes acélból. Alkalmas bejárati ajtókhoz, kültéri falak mentén vagy teraszon. Moziérzékelőt tartalmaz. A moziérzékelő maximális hatótávolsága: 10 m. Érzékelési szög: 105°. Világítási idő: 8 másodperc - 8 perc. Fényérzékenység: 2 - 2000 lux.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Típus | Fali |
| Anyag | Fém |
| Feszültség | 230V |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős |
| Alak | Négyszögletes |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | GU10 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4,6 W |
| Izzók száma | 2 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4,6 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 30 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 800 lm |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 9,2 W |
| Series | CARPINERA Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
230V
Raktáron
Függő, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, műanyag
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Függő
Raktáron
Szolár, álló, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag
Raktáron
Fali
Raktáron


Fali, talajba építhető
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, talajba építhető, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fali, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron

Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás