
Kerti fáklya, napelemes, HOME, króm (LUSE017)
Szolár, talajba építhető, krómozott
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Megbízható LED-es reflektor mozgásérzékelővel. Ideális épületek, parkolók, felhajtók, udvarok, homlokzatok, rámpák stb. kültéri megvilágításához. Semleges fénnyel világít - a legsokoldalúbb színben (4000K). Érzékelő hatótávolság: 2-10 m. Világítási idő: 10 s - 7 m. Szürkületi beállítás: 3-2000 lx. Hűtő a hatékony hőelvezetésért. Edzett, fényes, sérülésálló burkolat. Állítható dőlésszög. Védelmi osztály: IP44.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Hely | Kert és utak/Garázs |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 190 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 2750 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 100 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 17000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | LED Reflektor |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Series | NOCTIS LUX Wojnarowscy, NOCTIS 2 Wojnarowscy |
| Gyártó | Wojnarowscy |

Szolár, talajba építhető, krómozott
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron

Szolár, fali, talajba építhető
Raktáron
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Szolár, álló, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Szolár, álló, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Mennyezeti, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, szolár, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, álló, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, talajba építhető, műanyag
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Mennyezeti, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás