




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Osram márkától származik, raktárunkban van, ára 7790.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Feszültség | 230V |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP65 |
| A teljes fényáram | 3150 lm |
| Típus | LED Reflektor |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 220 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Sugárzási szög | 110 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Bekötés módja | Közvetlen bekötés |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Series | ENDURA Osram |
| Gyártó | Osram |

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Szolár, álló, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető
Raktáron
Fali
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Szolár, talajba építhető, krómozott
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron

Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Szolár, álló, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, álló, talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, krómozott, fém
Raktáron
Szolár, álló, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás