








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Álmennyezeti LED lámpa állítható fényhőmérséklettel. Különleges LED forrással rendelkezik, kapcsolóval, amely lehetővé teszi a színhőmérséklet beállítását (3000K, 4000K vagy 6500K). Alkalmas műszaki helyiségekbe. Védettségi fokozat: IP40.
| Stílus | Egyéb |
|---|---|
| Hely | Előszoba/Iroda |
| Színhőmérséklet | 3000 K/4000 K/6500 K |
| Fény színe | Meleg fehér/Hideg fehér/Nappali fehér |
| Funkció | LED technológia |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 130 W |
| A teljes fényáram | 1850 lm |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Alak | Kerek |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Behatolás védettség | IP40 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Feszültség | 230 V |
| Series | MAQ Milagro |
| Gyártó | Milagro |

Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Fém
RaktáronIngyenes szállítás


Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás





Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Raktáron

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás