






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A díszlánc alkalmas a kert/pergola hangulatának kellemesebbé tételére. 10 LED izzó meleg fehér fénnyel. Izzó diffúzor színe: többszínű. Teljes hossz: 8 m. A megvilágított rész hossza: 5 m. Akár 5 lánc is összekapcsolható.
| Fő anyag | Műanyag |
|---|---|
| Áramforrás | Villany |
| Feszültség | 230V |
| Típus | Fali, Fényfüzérek |
| Szín | Fekete |
| Stílus | Dekoratív |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Mechanikai ellenállás mértéke | IK06 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| Színvisszaadási index (cri) | 60 Ra |
| Sugárzási szög | 270 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Series | CHAIN Aigostar |
| Gyártó | Aigostar B.V. |

LED szalagok, 12V, fali
Raktáron
Napelemes, üveg, fém
Raktáron

Fényfüzérek, klasszikus, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, fali
Raktáron
Napelemes, üveg, műanyag
Kiszállítás 1 nap múlva
Fényfüzérek, klasszikus, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, álló
Raktáron
Üveg, fa, álló

LED szalagok, műanyag, 12V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Napelemes, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
LED szalagok, műanyag, klasszikus
Raktáron
230V, álló
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Fényfüzérek, műanyag
Raktáron
Napelemes, műanyag, álló
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló, ÖKOlógiai
Raktáron
Klasszikus, 230V, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, klasszikus
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
Raktáron
LED szalagok, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, klasszikus, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 12V
Raktáron
Fényfüzérek, műanyag
Kiszállítás 1 nap múlva
Napelemes, fa, álló
Raktáron
Napelemes, fém, műanyag
Raktáron
Műanyag, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém, műanyag, kristály
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás