








A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 19 590 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kültéri díszfüzér LED izzókkal. Izzók száma: 20 (E27, 1W, 90 lm) + 2 tartalék izzó ingyen. Fény színe: meleg fehér. Világított rész hossza: 10 m. Izzók közötti távolság: 50 cm. A füzérek egymással összekapcsolhatók, így akár 100 m hossz is létrehozható. Az izzók könnyen leszerelhetők és cserélhetők. Védettségi osztály: IP44 (kültéri és beltéri használatra egyaránt).
| Feszültség | 230V |
|---|---|
| Foglalat | E27 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 1 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 20 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 1800 lm |
| Típus | Kültéri lánc |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 10 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 1 W |
| Sugárzási szög | 320 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Dekoratív |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Dugó típusa | E |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Series | CHAIN SmartLED |
| Gyártó | SmartLED |

Álló
RaktáronIngyenes szállítás

Fali, műanyag
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás

Fali, 230V, fém
Raktáron
Álló, fa
Raktáron
Álló
Raktáron

Fali, bronz
Raktáron
Fali
Raktáron

Álló, fém
Raktáron
Függő, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron

Függő
Raktáron
Fali
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron

Talajba építhető
Raktáron
Függő, műanyag
Raktáron


Álló
Raktáron
Álló, talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás

Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás