



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a 10 méteres intelligens fénylánc könnyen kezelhető, és a legfejlettebb technológiával díszíti otthonát.Akár beltéri dekorációról van szó, akár a gyerekek játszószobájának feldobásáról, akár a pergola díszítéséről a nyári partikhoz, vagy egy romantikus vacsorához, a megfelelő hangulatot teremti meg.Az IP44-es védettségnek köszönhetően beltéren és kültéren egyaránt használható.Egyszerűen vezérelje a fényeket a Twinkly alkalmazással ( iOS és Android rendszerrel is kompatibilis).Helyezze el a fényeket tetszése szerint. Véletlenszerűen is elhelyezheti őket, a többit pedig hagyja, hogy az alkalmazás végezze el.Minden egyes LED színt vált és egyetlen pixelt képvisel, amelyet az alkalmazással egyedileg vezérelhet.Válasszon az előre elkészített effektek széles skálájából a galériából, vagy töltsön le újakat.A további kényelem érdekében időzítőket és ütemezéseket állíthatsz be, hogy a fénylánc mindig a megfelelő időben világítson.Az Amazon Alexa, az Apple HomeKit vagy a Google Assistant segítségével történő hangvezérléssel a láncot hangutasítással be- és kikapcsolhatja, illetve tompíthatja vagy állíthatja a fényerejét. A szín, a fényerő, a minta, a forgás és a változás mértéke bármilyen kombinációja lehetséges.Gyakorlatilag több Twinkly lámpát kombinálhat egyetlen gyönyörű installációvá.A vezérlőn található gomb lehetővé teszi a be- és kikapcsolást és az előre meghatározott jelenetek kiválasztását.A beépített mikrofon funkció lehetővé teszi, hogy a LED-ek reagáljanak a zenére vagy más hangokra.A kábel fekete színe bármilyen háttérhez illeszkedik, és nem zavarja a végső megjelenést.A 10 méteres lánc összesen 20 LED-et tartalmaz 50 centiméteres távolságban egymástól.A tápkábel 4 méteres hosszának köszönhetően nem kell aggódnia amiatt, hogy a tápkábel nem éri el a konnektort.A Twinkly második generációja.
| Típus | Fali, Fényfüzérek |
|---|---|
| Áramforrás | Villany |
| Rgb | Igen |
| Ökológiai | Igen |
| Stílus | Dekoratív |
| Hely | Lugas/Kert és utak |
| Funkció | LED technológia/RGB/Irányítás telefonnal |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 15 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 5 W |
| A teljes fényáram | 40 lm |
| Dugó típusa | F |
| Series | SMART Twinkly, FESTOON Twinkly |
| Gyártó | Twinkly |

Fényfüzérek, klasszikus, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Napelemes, álló
Kiszállítás 2 nap múlva
230V, álló
Raktáron
Álló
Kiszállítás 2 nap múlva
Műanyag, álló
Raktáron
LED szalagok, műanyag, klasszikus
Raktáron
Fém, műanyag, fali
Raktáron
Napelemes, álló
Kiszállítás 2 nap múlva
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Üveg, fém, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló, ÖKOlógiai
Raktáron
LED szalagok, 12V, fali
Raktáron
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 12V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Napelemes, üveg, műanyag
Kiszállítás 1 nap múlva
Álló, RGB
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, műanyag
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 nap múlva
LED szalagok, műanyag, fali
Kiszállítás 2 nap múlva
LED szalagok, műanyag, klasszikus
Raktáron
Fém, kristály, fali

Klasszikus, 230V, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Napelemes, üveg, fém
Raktáron
Fényfüzérek, műanyag
Raktáron
Álló
Kiszállítás 2 nap múlva
LED szalagok, műanyag, 12V
Raktáron
Napelemes, műanyag, álló
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 12V
Raktáron
Üveg, fa, álló

Műanyag, klasszikus, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Világító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás