Hasonlítsd össze az árakat 7218 Ft-tól 8024 Ft-ig 2 webáruházban:
7218 Ft-tól2 webáruházban
7218 Ft-tól2 webáruházban
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 7218 Ft és 8024 Ft közötti árkategóriában:
RaktáronSzállítás 790 Ft-tól60 napos termékvisszaküldés
Előző árak
- 2026. 04. 30. - 8024 Ft
- 2026. 04. 13. - 8024 Ft
- 2026. 03. 29. - 8022 Ft
- 2026. 04. 30. - 8024 Ft
- 2026. 04. 13. - 8024 Ft
- 2026. 03. 29. - 8020 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Az LED szalag kiválóan alkalmas bútorok, televíziók, kirakatok és egyéb design világítására.Könnyű telepítésének köszönhetően, az öntapadós szalag segítségével szinte bárhol használható.Hossza: 5 m.600 LED dióda.A tápegység a csomag része.A szalag, a tápegység és az IP20 védettségű vezérlő (nem vízálló) beltéri használatra készült.
Specifikációk
| Fő anyag | Műanyag |
|---|---|
| Feszültség | 12V |
| Típus | Fali, LED szalagok |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Stílus | Dekoratív |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia/A transzformátort tartalmazza |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 148 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 2150 lm |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Series | LED STRIP Polux |
| Gyártó | Polux |
Vélemények
1.01 értékelés
5
0 x4
0 x3
0 x2
0 x1
1 x
Felhasználói értékelések
Nem bejelentkezett felhasználó
Esetleges reklamáció esetén teljes szétszerelés szükséges.
Ajánljuk

12 990 Ft
GARTHEN Kültéri megvilágítás 40x LED
Műanyag, álló
Kiszállítás 1 nap múlva




