










Szett: 3x okos dimmelhető LED izzó - biztonságos és megbízható vezeték nélküli kommunikációval működik Wi-Fi segítségével. Válasszon 16 millió szín közül, az RGB funkciónak köszönhetően, ráadásul az LED technológia akár 80%-os energiaköltség-megtakarítást is biztosít. Állítható hőmérséklet: 2700K-tól 6500K-ig. Kössön össze több izzót és világítást otthonában, és legyen a fény ura - választhat a sok színkombináció közül, vagy egyszerűen csak állíthatja a fény színének hőmérsékletét. Az izzó kompatibilis iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri parancsok, Google Assistant rendszerekkel. Ezek az izzók a 25 W teljesítményű hagyományos izzóknak felelnek meg. Immax NEO PRO a globális Tuya platformon működik, amely képes integrálni az összes eszközt egy irányítható egységbe. Az világításon és sok okos otthoni elem mellett képes kezelni a biztonsági elemeket is, mint például riasztók, kamerák és különböző biztonsági érzékelők. Az alkalmazás támogatja a nyelvet, amelyet általában a telefonján használ.
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Fény színe | Nappali fehér/Hideg fehér/Meleg fehér |
| Funkció | TUYA/LED technológia/Fényerőszabályzós |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Típus | LED izzó |
| Foglalat | GU10 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 25 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| A teljes fényáram | 350 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 100 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 100000 ON/OFF |
| Darabszám a csomagban | 3 |
| Feszültség | 230 V |
| Series | NEW STRIPS AND BULBS Immax Neo |
| Gyártó | Immax Neo |

Energiatakarékos, LED, E27
Raktáron
LED, E14, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, E14, ÖKOlógiai
Raktáron
Energiatakarékos, LED, E27
Raktáron
LED, dimmelhető, E27
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
LED, E14, dimmelhető
Raktáron
LED, dimmelhető, E27
Raktáron
Energiatakarékos, LED, E27
Raktáron
LED, E14, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, ÖKOlógiai

Energiatakarékos, LED, körte
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, E27
Raktáron
LED, GU10, hideg fehér (5000 - 7000K)
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
Energiatakarékos, LED, E14
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
Fénycső, dimmelhető, középfehér (3500 - 4500 K)
Raktáron
LED, GU10, gyertya alakú
Raktáron
Energiatakarékos, LED, E27
Raktáron
LED, E14, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

Fali, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás