









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Teremtsen tökéletes hangulatot a Philips Hue dimmelhető fényeivel. Energiatakarékos világítás, amely távolról vezérelhető, és segít megteremteni az ideális fényviszonyokat, amelyek megfelelnek elképzeléseinek, tevékenységének vagy hangulatának. Különálló izzó Philips Hue White And Color Ambiance Essential E27 foglalattal. Állítható fehér fény 2200-6500K közötti színhőmérséklettel és akár 16 millió szín közül választhat. Élvezze az extrém sima fehér fény szabályozást és a 16 millió kiváló minőségű színt, köszönhetően a Hue White And Color Ambiance. Váltson a sötét, tompított fényről a világos, kényelmes fehér fényre. Alkalmazáson keresztüli vezérlés Bluetooth és ZigBee segítségével - vezéreljen akár 10 izzót okostelefonnal vagy táblagéppel, vagy használja az Amazon Alexa rendszert, és irányítsa a világítást hanggal. A Hue Bridge használatával a csatlakoztatható eszközök száma 50-re nő. A csatlakoztatható eszközök számának növeléséhez szükséges egy Hue Bridge. Egyszerűen párosítsa a Hue világítását bármely kompatibilis Amazon Echo vagy Google Home készülékkel, és élvezze az intelligens lámpák kényelmes hangvezérlését. Így gyorsan beállíthatja a kívánt hangulatot a helyiségben. Kompatibilis a Amazon Alexa és Apple HomeKit rendszerekkel. További információk a HUE rendszerről megtalálhatók a mi cikkünkben.
| Dimmelhető | Igen |
|---|---|
| Foglalat típusa | E27 |
| Fény színe | Hideg fehér (5000 - 7000K) |
| Izzó típusa | LED, Energiatakarékos |
| Ökológiai | Igen |
| Szín | Fehér |
| Foglalat | E27 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 8 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Színhőmérséklet | 2200-6500 K |
| A teljes fényáram | 806 lm |
| Típus | LED izzó |
| Funkció | RGB/LED technológia/Fényerőszabályzós |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 60 W |
| Feszültség | 230 V |
| Kapcsolási ciklusok száma | 50000 ON/OFF |
| Sugárzási szög | 360 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Darabszám a csomagban | 1 |
| Series | ESSENTIAL Philips HUE |
| Gyártó | Philips |

G9, G4, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
Fénycső, dimmelhető, középfehér (3500 - 4500 K)
Raktáron
Energiatakarékos, LED, E27
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, színes
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
LED, E27, ÖKOlógiai
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás