




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Philips márkától származik, raktárunkban van, ára 11390.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | LED |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Funkció | LED technológia |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Izzók száma | 1 |
| Hely | Garázs |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| A teljes fényáram | 2200 lm |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 150 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Series | AQUALINE Philips |
| Gyártó | Philips |

LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, semleges fényű
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus, semleges fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, hideg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, hideg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás