








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Teremtsen tökéletes hangulatot a Philips Hue dimmelhető világításaival. Energiatakarékos megoldás, amely távolról vezérelhető, és segít megalkotni az ideális fényviszonyokat, amelyek megfelelnek elképzeléseinek, tevékenységének vagy hangulatának. LED RGB hordozható, dimmelhető lámpa a Friends of Hue kollekcióból.Az okos asztali lámpa tökéletes társ a megfelelő hangulat megteremtéséhez – különleges élményekhez tervezve.Mobilalkalmazáson keresztül okoseszközén beállíthatja a fehér fény különböző változatait.Vezérelje termékeit okostelefonjával és a Bluetooth funkcióval akár 10 eszközt.Válasszon 16 millió szín és fehér fény árnyalat közül – RGB.Színváltáshoz (RGB) okostelefonról szükséges a Hue Bridge átjáróeszköz (külön megvásárolható itt).A Hue Bridge beszerzésével akár 50 eszköz is összekapcsolható.Kompatibilis az Amazon Alexa és Apple Homekit rendszerekkel – támogatja a hangvezérlést.Plug and Play rendszer – egyszerű és gyors telepítést biztosít.A távirányító nem tartozék. További információkat a HUE rendszerről megtalálja cikkünkben.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Fő anyag | Fém |
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Feszültség | 230V |
| Okos | Igen |
| Funkció | Dimmelhető mobiltelefonnal/RGB/LED technológia |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 8,2 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 8,2 W |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Típus | Asztali lámpa |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 40 W |
| Stílus | Dekoratív/Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Dugó típusa | F/G |
| Színhőmérséklet | 2000-6500 K |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 8,2 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| A teljes fényáram | 570 lm |
| Series | IRIS Philips Hue |
| Gyártó | Philips |

LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, műanyag
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konnektoros, üveg, fém
Raktáron
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, retró, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, konnektoros, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, konnektoros
Raktáron
LED, modern stílusú, okos
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Világító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás