


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 22890.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Fő anyag | Fém, Fa |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Stílus | Retró |
| Lámpabúra | Lámpabúrával |
| Szín | Bézs |
| Forma | Kerek |
| Fény színe | Középfehér |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | E27 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 4 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 60 W |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fa dekoráció | Fenyő |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 8,5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 60 W |
| A teljes fényáram | 3224 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 34 W |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Series | TOWNSHEND Eglo |
| Gyártó | Eglo |


LED, kristály, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, kerek
Raktáron
LED, távirányítós, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, rusztikus, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Japandi, skandináv stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fa, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, kerek
Raktáron
LED, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
Raktáron
Modern stílusú, fa, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, kerek
Raktáron
Modern stílusú, fa, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, távirányítós, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás