Hasonlítsd össze az árakat 63 351 Ft-tól 79 990 Ft-ig 3 webáruházban:
Eglo 97778 - ROMAO 3 LED 40W 230V dimmelhető mennyezeti lámpa
Válogatott ajánlatok
Válassz 3 üzlet közül 63 351 Ft és 79 990 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 9533 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 16. - 79 923 Ft
- 2025. 12. 18. - 79 923 Ft
- 2026. 05. 16. - 79 790 Ft
- 2025. 12. 18. - 79 790 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 70390.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek |
| Elhelyezés | Konyha, Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy, Több |
| Szín | Fehér |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Színhőmérséklet | 3000-5000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 4000 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 275 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Alak | Kerek |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Stílus | Egyéb |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Series | ROMAO Eglo |
| Gyártó | Eglo |
Hasonló termékek

Decorative sínrendszeres lámpafej
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Brilagi - LED mennyezeti lámpatest MILKY WAY LED/36W/230V 3000K átm. 48 cm
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Gatling általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Sianna általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Teo általános mennyezeti lámpa
Fa, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Conico általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
Raktáron
Tahoe általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Rabalux 71382 - LED dimmelhető mennyezeti lámpatest ELLINOR LED/40W/230V 3000-6500K + távirányító
LED, távirányítós, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos mennyezeti lámpa fekete arannyal, Wi-Fi-vel - VT
Modern stílusú, távirányítós, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED Dimmelhető felületre szerelhető csillár LED/86W/230V 3000-6500K fehér + távirányítás
LED, konyhába, távirányítós
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti Lámpa Fekete Viviane
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Profile egy áramkörös, 24V-os mágneses mennyezeti sínrendszer
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
Decorative sínrendszeres lámpafej
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Brilagi - Felületre szerelhető csillár LATTE SABIA 3xE27/15W/230V fenyő/fehér
Fa, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 95656 - FRADELO LED mennyezeti lámpa 3x4W 230V
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern mennyezeti lámpa sárgaréz 2-lámpás dönthető - Lesly
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Modern mennyezeti spotlámpa gunmetal színben, 3-lámpás, forgatható és állítható - Drain
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Brilagi - Dimmelhető LED lámpa PILANA LED/60W/230V tölgy/fekete Ø 60 cm + távirányító
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Alfa ADEL PATIN 19173 Csillár 3x60W/E27
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Brilagi - POOL LED mennyezeti lámpatest 60W/230V 3000/4000/6000K, átmérő 60 cm, aranyszínű
Egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
Alfa Elin LED sínrendszeres lámpafej
LED, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Dimmelhető LED világítótest POOL SMART LED/128W/230V átm. 100 cm Wi-Fi Tuya fehér + távirányító
LED, távirányítós, 230V
Raktáron
Ali
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Viviane általános mennyezeti lámpa
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Edge általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Orion - Mennyezeti lámpatest FROST 1xE27/60W/230V fehér
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Eglo 900094 - LED RGBW Dimmelhető mennyezeti lámpa ROVITO-Z LED/16,5W/230V fekete
LED, távirányítós, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti lámpa arany LED-del, 3 fokozatú fényerőszabályzóval, 4 lámpás - Lupolo
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux - Spotlámpa 2xE14/40W/230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti lámpa MARTI 1xE27/15W/230V bézs/arany
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Monza általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Sianna általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállításA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Rugalmas fali lámpa MAYA Double LED/4W/230V + LED/3W fekete
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi-LED Dimmelhető fürdőszobai lámpatest FRAME SMART LED/50W/230V IP44 fekete+távirányító
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa érzékelővel BULKHEAD LED/20W/230V IP65
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Philips 17350/93/PN - Kültéri lámpa MYGARDEN MOONSHINE 2xE27/14W IP44
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Aigostar - LED Fali lámpa LED/6,5W/230V 2700K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Fürdőszobai lámpa ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm fekete IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Brilagi - Spotlámpa SELE 2xGU10/30W/230V fehér
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Kültéri fali lámpa NEELY 1xE27/60W/230V IP54 antracit
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo - LED Flexibilis lámpa PASTERI 1xE27/40W+LED/3,8W fehér
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 1747330PN kültéri fali lámpa s érzékelővel 1xE27/60W/230V IP44
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri függeszték VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Spotlámpa sínrendszerrel VOLF 4xGU10/10W/230V fekete
Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás






