



A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 26 090 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kültéri világítás modern, egyszerű dizájnnal. Elegáns keret tartós, nyomás alatt öntött alumíniumból. Szín: antracit. Ideális világítás otthon, bejáratnál vagy lépcsőn. LED világítás meleg fehér fényt bocsát ki. 6W LED olyan fényt ad, mint egy klasszikus 47W izzó. A lámpa megfelel a EyeComfort követelményeinek - kíméli és nem fárasztja a szemet.
| Behatolás védettség | IP44 |
|---|---|
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| A teljes fényáram | 600 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 24200 h |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 6 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Izzók száma | 1 |
| Feszültség | 230 V |
| Alak | Négyszögletes |
| Funkció | LED technológia |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 50 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Típus | Kültéri fali lámpa |
| Series | KARP Philips |
| Gyártó | Philips |

Fali
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, 230V, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Raktáron
Szolár, talajba építhető
Raktáron
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, fém, műanyag
Raktáron
Fali, 230V, műanyag
Raktáron
Fali
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, 230V, fém
Raktáron
Fali, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
Világító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Átmérő, meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron