







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Dimmelhető LED szalagRövidíthetőSzilikon védőrétegRGB - színváltósKapcsoló a vezetéken
| Típus | Fali, LED szalagok |
|---|---|
| Rgb | Igen |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Stílus | Egyéb/Dekoratív |
| Funkció | Öntapadós/RGB/Szabályozható dimmerrel |
| Dugó típusa | C |
| Darabszám a csomagban | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 8 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 130 lm |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 38 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Series | MYLIVING LIGHTSTRIPS Philips |
| Gyártó | Philips |

Fényfüzérek, klasszikus, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló, RGB
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, fényfüzérek, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló, RGB
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, RGB
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, fényfüzérek, műanyag
Raktáron
Álló

230V, álló
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, klasszikus, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, klasszikus, fali
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, hálószobaba és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás