



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kültéri földbe szúrható lámpatest.Kertvilágításként használható.Tápkábel hossza: 40 cm.Döntési szög: 135°.Üzemi hőmérséklet: -30°C-tól +65°C-ig.Meleg fehér fényt bocsát ki.
| Típus | Talajba építhető |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 2800 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Behatolás védettség | IP67 |
| A teljes fényáram | 200 lm |
| Funkció | LED technológia |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Mechanikai ellenállás mértéke | IK08 |
| Kapcsolási ciklusok száma | 30000 ON/OFF |
| Sugárzási szög | 30 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 20 W |
| Hely | Kert és utak |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Series | GARDEN LAMP, CW Nedes, LGL Nedes, FOUNTAIN |
| Gyártó | NEDES |
Felhasználói értékelések
Szép

Álló
Raktáron
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, álló, fém
Raktáron
Talajba építhető, 230V, fém
Raktáron
Talajba építhető, 230V, fém
Raktáron
Fali, mennyezeti, 230V
Raktáron
Álló
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás

Álló, réz, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, 230V, fém
Raktáron
Álló
Raktáron

Fali
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
Talajba építhető, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Talajba építhető, 230V, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
Szolár, álló, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, talajba építhető
Raktáron
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali
Raktáron
Álló, 230V, fém
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali
Raktáron
Fali, mennyezeti, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, 230V, műanyag
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron

Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron