



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 19790.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Felületre szerelhető |
| Szín | Fehér |
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Felület | Krómozott |
| Billenthető | Igen |
| Anyag | Fém |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5,4 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5,4 W |
| Hely | Nappali |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 4 |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 2560 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 150 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 21,6 W |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Stílus | Egyéb |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Series | SALTO Eglo |
| Gyártó | Eglo |
Modern stílusú, ipari stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Fa, modern stílusú, 230V
RaktáronModern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
Fa, ipari stílusú, 230V
Raktáron

Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, bronz
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
LED, süllyesztett, fa
RaktáronModern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, rusztikus, Provence stílusú
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronModern stílusú, fém
Raktáron
Üveg, felületre szerelhető, fém
RaktáronModern stílusú, ipari stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, billenthető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, ipari stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Felületre szerelhető, billenthető, fém
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron

Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás