





A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 14 790 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Egy sor csuklós süllyesztett lámpa.A lámpa speciális felületi anyaga ellenáll a pornak és a korróziónak.Csak LED-es fényforrásokhoz (nem tartozék).
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Süllyesztett |
| Szín | Fehér |
| Feszültség | 230V |
| Billenthető | Igen |
| Anyag | Fém |
| Szerelési mélység | 100 mm |
| Darabszám a csomagban | 3 |
| Stílus | Egyéb |
| Szerelés módja | Beépített |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Szerelési lyuk | 70 mm |
| Foglalat | GU10 |
| Az izzók a csomag részét képezik | NEM |
| Izzók száma | 3 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5,5 W |
| Alak | Kerek |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Series | MYLIVING ENNEPER Philips |
| Gyártó | Philips |

Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Süllyesztett, halogén, 230V
Raktáron
LED, süllyesztett, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, bronz, 230V
Raktáron
Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
230V, felületre szerelhető, billenthető
RaktáronLED, modern stílusú, 230V
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, modern stílusú, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Felületre szerelhető, billenthető
Raktáron
230V, felületre szerelhető, billenthető
Raktáron
LED, modern stílusú, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Süllyesztett, billenthető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Felületre szerelhető, fém
Raktáron
Süllyesztett
Raktáron
LED, süllyesztett, billenthető
RaktáronIngyenes szállítás
Süllyesztett, billenthető
Raktáron
LED, modern stílusú, 230V
Raktáron
LED, modern stílusú, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Felületre szerelhető, billenthető, fém
Raktáron
Süllyesztett, fém
Raktáron
Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, süllyesztett, felületre szerelhető
Raktáron
Süllyesztett, modern stílusú, 230V
Raktáron
Modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Süllyesztett, billenthető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Okos, felületre szerelhető, fém
Raktáron
LED, süllyesztett, modern stílusú
Raktáron