Hasonlítsd össze az árakat 19 860 Ft-tól 24 490 Ft-ig 2 webáruházban:
Philips - LED Kültéri fali lámpa ARBOUR LED/3,8W/230V IP44
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 19 860 Ft és 24 490 Ft közötti árkategóriában:
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a Philips márkától származik, raktárunkban van, ára 24490.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Színhőmérséklet | 2700 K |
|---|---|
| Fény színe | Meleg fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3,8 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 800 lm |
| Típus | Kültéri fali lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 55 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 3,8 W |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 3,8 W |
| Series | MYGARDEN ARBOUR Philips |
| Gyártó | Philips |
Hasonló termékek

Philips ARBOUR LED kültéri fali lámpa szenzorral, 3,8W, IP44
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 16460/93/16 - LED Kültéri lámpa MYGARDEN ARBOUR LED/6W/230V IP44
Fali, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern kültéri fali lámpa antracit színben LED-del - Uma
Fali
Raktáron
Philips - Kültéri fali lámpa BRIDGE 1xE27/15W/230V IP44
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 94827 - Kültéri lámpatest ALAMONTE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kültéri fali lámpa fekete IP44 mozgásérzékelővel - Joren
Fali
Raktáron
Rabalux 7951 - LED Kültéri fali lámpa REYNOSA 2xLED/3W/230V IP54 3000K
Fali, talajba építhető, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Joe kültéri falra simuló lámpa
Fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kültéri lámpa alumíniumból mozgásérzékelővel, LED-del - Uma
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Ledvance - LED Kültéri fali lámpa érzékelővel ENDURA STYLE LED/13W/230V
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Voss kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Figo kültéri állólámpa
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Modern fekete kültéri fali lámpa 2 égős IP44 mozgásérzékelővel - Dubbla
Mozgásérzékelős, fali
Raktáron
Deuba Kültéri lámpatest Dahlia foglalattal - ezüst
Fém
Raktáron
Krypton
Talajba építhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Hyde mennyezetbe süllyeszthető lámpa
Mennyezeti, talajba építhető, krómozott
Raktáron
Modern kültéri fali lámpa fekete IP44 - Joren
Fali, fém, műanyag
Raktáron
Kültéri fali lámpa antracit IP44 - Emmerald 1
Fali, 230V, fém
Raktáron
Brilagi - LED Kültéri lámpa CROTONE LED/7W/230V antracit IP54 50 cm
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 7478-LED kültéri fali lámpa mozgásérzékelővel BALIMO LED/12W/230V IP44
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Finlo falba süllyeszthető kültéri lámpa
Fali, talajba építhető
Raktáron
Modern kültéri fali lámpa sötétszürke LED-del 2-lámpás IP54 - Mal
Fali
Raktáron
Arendal kültéri állólámpa
Álló, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Leto kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Darf kültéri falikar
Fali, talajba építhető
Raktáron
Modena kültéri falikar
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Krypton falba süllyeszthető kültéri lámpa
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Tala kültéri állólámpa
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Nordland kültéri mennyezeti lámpa
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Aduro kültéri állólámpa
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern kültéri fali lámpa fekete üveggel 30 cm - Rotterdam
Fali
Raktáron
Deuba Kültéri lámpatest Dahlia foglalattal - antracit
Fém
RaktáronA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Brilagi-LED Dimmelhető fürdőszobai lámpatest FRAME SMART LED/50W/230V IP44 fekete+távirányító
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED gyereklámpa OXFORD 5xE27/15W/230V mennyezeti
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
LED állítható fényű növénynevelő lámpa VITARO 4xLED/10W/230V fekete
230V
Raktáron
Brilagi - VESTRA LED fürdőszobai tükörvilágítás, 8W/230V, 40 cm, IP44, króm
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Aigostar - Fürdőszobai LED tükörvilágítás LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 fekete
Világítással, kerettel
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Mennyezeti lámpa MOLINA LED/24W/230V tölgy átm. 29 cm
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa érzékelővel BULKHEAD LED/20W/230V IP65
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri fali lámpa NEELY 1xE27/60W/230V IP54 antracit
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED gyerekszobai mennyezeti lámpa LOVE LED/48W/230V 3000/4500/6000K rózsaszín
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri függeszték VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED kültéri dekorációs lánc 20xE27/1W/230V 10 m IP65 fekete
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi BENE LED kültéri lámpa szenzorral 18W 230V 22x22 cm IP54
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa TRIANGLE LED/20W/230V antracit IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás




