









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Designos kerti LED lámpa választható színhőmérséklettel. A lámpa beépített kapcsolóval rendelkezik, amellyel előre beállítható a színhőmérséklet a meleg, semleges és hideg fehér között (3000/4000/6000K). Kiválóan alkalmas kertekbe, járdákra, teraszokra, sziklakertbe stb. történő telepítésre. Védettségi fokozat: IP54 (fröccsenő víz ellen védett).
| Feszültség | 230V |
|---|---|
| Stílus | Egyéb |
| Színhőmérséklet | 6000 K/3000 K/4000 K |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| A teljes fényáram | 450 lm |
| Típus | Kültéri állólámpák |
| Hely | Kert és utak |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP54 |
| Series | OUTDOOR WALL Brilagi, RAGUSA Brilagi |
| Gyártó | Solight |

Álló, fém
Raktáron
Függő, műanyag
Raktáron
Fali, műanyag
Raktáron
Álló, fém
Raktáron

Fali, 230V, fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron

Álló
Raktáron
Függő, fém
Raktáron
Fali
Raktáron

Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron

Álló
RaktáronIngyenes szállítás

Fali, bronz
Raktáron
Álló, talajba építhető
Raktáron
Függő
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron



Álló, fa
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás