
NOTO VELVET szürke irodai szék
Szövet, forgó
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronMéretek 74-86×54×58 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársonyszövet: szürke Fém Műanyag Méretek Szélesség: 53,5 cm Ülésszélesség: 46,5 cm Mélység: 57,5 cm Ülésmélység: 37 cm Magasság: 74 - 86 cm Ülésmagasság: 43,5 - 56 cm Teherbírás: 120 kg Kialakítás Szétszerelt állapotban szállítjuk
| Szélesség: | 54 cm |
|---|---|
| Mélység: | 58 cm |
| Magasság: | 74-86 cm |
| Görgők anyaga | Műanyag |
|---|---|
| Típus | Forgó |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Szürke |
| Lábak anyaga | Fém |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kerekek | Kerekekkel |
| Állítható | Igen |
| Forgatható | Forgatható |
| Teherbírás | 120 kg |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Kinézet | Irodai |
| Ülésmagasság | 43,5 - 56 cm |
| Súly | 5,5 kg |
| Ülés mélysége | 37 cm |
| Ülésszélesség | 46,5 cm |

Szövet, forgó
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Szövet, forgó
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
74-87×53×57 cm, gamer, forgó
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Szövet, forgó
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Szövet, forgó
Raktáron
73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
73-86×46×56 cm, szövet, gamer
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
72-86×46×55 cm, szövet, forgó
Raktáron
72-86×46×55 cm, szövet, forgó
Raktáron
72-86×46×55 cm, ergonomikus, szövet
Raktáron
72-86×46×55 cm, ergonomikus, szövet
Raktáron
Ergonomikus, forgó, öko-bőr
Raktáron
72-86×46×55 cm, ergonomikus, szövet
Raktáron
72-86×46×55 cm, ergonomikus, szövet
Raktáron
72-83×46×56 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
72-83×46×56 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
72-83×46×56 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
Forgó, bőr, öko-bőr
Raktáron
Ergonomikus, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
72-83×46×56 cm, gamer, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ergonomikus, szövet, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
Forgó, öko-bőr
Raktáron
Ergonomikus, szövet, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, forgó
Raktáron
Ergonomikus, gamer, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, forgó, öko-bőr
Raktáron
Ergonomikus, szövet, forgó
Elérhető 10 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron