







Méretek 72-86×46×55 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: Mustársárga Fém: Króm bevonat Műanyag Méretek Szélesség: 46,5 cm Ülőfelület szélessége: 46,5 cm Mélység: 55,5 cm Ülés mélysége: 36,5 cm Magasság: 72,5–86,5 cm Ülésmagasság: 42–53 cm Kerekek átmérője: 5 cm Kerekek teljes szélessége: 5 cm Az alaprész átmérője kerekekkel: 52 cm Teherbírás: 110 kg Kialakítás Az ülőfelület bársony huzattal kárpitozott OEKO-TEX® Standard 100 tanúsítvánnyal rendelkező huzat Állítható ülésmagasság Ergonomikusan formázott ülőfelület Forgatható irodai szék kerekekkel Szétszerelt állapotban szállítjuk Stílus és kényelem egyensúlyban Fűszerezze meg munkaterületét eleganciával és kényelemmel. Ez a szék nem csupán funkcionális elem, hanem stílusos kiegészítő is, amely elősegíti a produktivitást, miközben a napi komfortot is biztosítja. A mustársárga bársony huzat melegséget és egyedi karaktert kölcsönöz a belső térnek. Ideális választás mindennapi munkához, tanuláshoz és pihenéshez egyaránt. Az állítható ülésmagasság és a forgatható alap biztosítja a rugalmasságot, amit a dinamikus nap során értékelni fog.
| Szélesség: | 46 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 72-86 cm |
| Ergonomikus | Igen |
|---|---|
| Típus | Forgó |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Lábak anyaga | Fém |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kerekek | Kerekekkel |
| Állítható | Igen |
| Forgatható | Forgatható |
| Teherbírás | 110 kg |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Kinézet | Irodai |
| Ülésmagasság | 42 - 53 cm |
| Súly | 5,7 kg |
| A kerekek anyaga | Gumi |

72-86×46×55 cm, szövet, forgó
Raktáron
72-86×46×55 cm, szövet, forgó
Raktáron
72-86×46×55 cm, ergonomikus, szövet

73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
72-86×53×55 cm, szövet, forgó
Kiszállítás 1 hét múlva
72-86×46×55 cm, ergonomikus, szövet
Raktáron
72-86×46×55 cm, ergonomikus, szövet
Raktáron
72-83×46×56 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
72-83×46×56 cm, forgó, gamer
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
72-83×46×56 cm, forgó, öko-bőr
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
72-83×46×56 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
46×56 cm, szövet, forgó

73-84×47×55 cm, ergonomikus, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
73-84×47×55 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
Szövet, forgó
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Szövet, forgó
Raktáron
73-83×46×56 cm, szövet, forgó

46×55 cm, ergonomikus, szövet

Forgó, öko-bőr
Raktáron
74-87×53×57 cm, forgó, gamer
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, szövet
Raktáron
Ergonomikus, forgó, öko-bőr
Raktáron
Ergonomikus, forgó, öko-bőr
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
93×50×57 cm, forgó, gamer
Raktáron
Ergonomikus, forgó, öko-bőr
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
91×48×56 cm, forgó, gamer
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
18×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron