












Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Eco bőr: fekete Fém Műanyag Méretek Szélesség: 53,5 cm Ülésszélesség: 47 cm Mélysége: 57 cm Ülésmélység: 36,5 cm Magasság: 74-87 cm Ülésmagasság: 42-55 cm Súly: 5,7 kg Teherbírás: 120 kg Kialakítás Lapraszerelt állapotban szállítjuk
| Típus | Forgó |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Öko-bőr |
| Huzat anyaga | Eco bőr |
| Lábak anyaga | Fém |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kerekek | Kerekekkel |
| Állítható | Igen |
| Forgatható | Forgatható |
| Teherbírás | 120 kg |
| Huzat | Kárpitozott |
| Kinézet | Irodai |
| Ülésmagasság | 42 - 55 cm |
| Méretek | 53,5 x 57 x 74 - 87 cm |

74-87×53×57 cm, forgó, gamer
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Szövet, forgó
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Szövet, forgó
Raktáron
Szövet, forgó
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Szövet, forgó
Raktáron
73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ergonomikus, szövet, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, forgó
Raktáron
Forgó, bőr, öko-bőr
Raktáron
Ergonomikus, szövet, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, forgó, öko-bőr
Raktáron
Ergonomikus, forgó, öko-bőr
Raktáron
80-89×60×65 cm, ergonomikus, szövet
Raktáron
80-89×60×65 cm, ergonomikus, forgó
Raktáron
Forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, gamer, öko-bőr
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, forgó, hálós
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ergonomikus, szövet, forgó
Elérhető 6 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, forgó, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, forgó
Raktáron
75×64 cm, szövet, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Forgó
Raktáron
67×65 cm, ergonomikus, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, szövet, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, szövet, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ergonomikus, szövet, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, szövet, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, forgó
Raktáron
Álló
Raktáron
46×39×25 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron