







Méretek 72-86×46×55 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: Mustársárga Fém: Krómozott kialakítás Műanyag Méretek Szélesség: 46,5 cm Ülőke szélessége: 46,5 cm Mélység: 55,5 cm Ülésmélység: 36,5 cm Magasság: 72,5–86,5 cm Ülésmagasság: 42–53 cm Kerekek átmérője: 5 cm Kerekek teljes szélessége: 5 cm A szék aljának átmérője kerekekkel: 52 cm Teherbírás: 110 kg Kialakítás Az ülőke bársony kárpitozással van bevonva OEKO-TEX ® Standard 100 tanúsítvánnyal rendelkező huzat Állítható ülésmagasság Ergonomikusan kialakított ülés Forgatható irodai szék kerekekkel Szétszerelt állapotban szállítjuk Stílus és kényelem egyensúlyban Adj egy csipetnyi eleganciát és kényelmet a munkaterednek. Ez a szék nem csupán funkcionális elem, hanem stílusos kiegészítő is, amely támogatja a produktivitást, miközben gondoskodik a mindennapi kényelemről. A mustársárga bársony huzat meleget és egyedi karaktert hoz az enteriőrbe. Ideális választás a mindennapi munkához, tanuláshoz és pihenéshez. Az állítható ülésmagasság és a forgatható alap biztosítják a rugalmasságot, amelyet dinamikus napján értékelni fog. Inspirálódjon tovább Irodai székek Dolgozószoba Gamer székek Irodai lámpák Íróasztalok Irodai szettek
| Szélesség: | 46 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 72-86 cm |
| Ergonomikus | Igen |
|---|---|
| Típus | Forgó |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Gamer | Igen |
| Huzat | Kárpitozott |
| Termék színe | Mustár |
| Huzat anyaga | Bársonyszövet |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Forgatható |
| Kialakítás | Irodai |
| Kerekek | Kerekeken |
| Ülésmagasság | 42 - 53 cm |
| Teherbírás | 110 kg |
| Állíthatóság | Igen |
| Súly | 5,7 kg |
| A kerekek anyaga | Műanyag |

72-86×46×55 cm, ergonomikus, szövet
Raktáron
72-86×46×55 cm, szövet, forgó
Raktáron
72-86×46×55 cm, szövet, forgó
Raktáron
72-86×46×55 cm, ergonomikus, szövet

73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
72-86×53×55 cm, szövet, forgó
Kiszállítás 1 hét múlva
72-86×46×55 cm, ergonomikus, szövet
Raktáron
72-86×46×55 cm, ergonomikus, szövet
Raktáron
72-83×46×56 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
72-83×46×56 cm, forgó, gamer
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
72-83×46×56 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
72-83×46×56 cm, forgó, öko-bőr
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
46×56 cm, szövet, forgó

73-84×47×55 cm, ergonomikus, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
73-84×47×55 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
Szövet, forgó
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Szövet, forgó
Raktáron
73-83×46×56 cm, szövet, forgó

73-83×46×56 cm, szövet, forgó

46×55 cm, ergonomikus, szövet

Forgó, öko-bőr
Raktáron
74-87×53×57 cm, forgó, gamer
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, szövet
Raktáron
Ergonomikus, forgó, öko-bőr
Raktáron
Ergonomikus, forgó, öko-bőr
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
93×50×57 cm, forgó, gamer
Raktáron
Ergonomikus, forgó, öko-bőr
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Modern stílusú, matt, fa
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Húsvéti, krepp, mikroszálas
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, gyapjú hatású
Raktáron