
Mikroplüss lepedő BASIC világosszürke 200x220 cm
200×220 cm, gumis, pamut
RaktáronMéretek 220×200 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 2364 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Pamut lepedő Klasszikus és továbbra is keresett pamut keverékből készült lepedő, 80% pamut és 20% poliészter arányával, amely kellemes tapintású és kíméletes a bőrhöz. Kedvelt, mert könnyű, légáteresztő és egyben tartósabb a poliészter keverékének köszönhetően. A megfelelő gondozás mellett az anyag hosszú távon megőrzi alakját és színét, és a tiszta pamuthoz képest kevésbé gyűrődik, valamint könnyebben kezelhető. Ideális választás óvodákba, szállodákba és különféle szálláshelyekre. Anyag 80% pamut | 20% poliészter Méret 200 x 220 cm Szín Világoslila Jellemzők A lepedő nem feszíthető A lepedő nem gumis Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C (a gyártó címkéje szerint) Ajánlott mosás: minden héten, legalább 14 naponta egyszer A lepedőt vasalni szükséges Nem ajánlott szárítógépben szárítani Az első mosáskor külön mossa! Csomag tartalma 1 db lepedő 200 x 220 cm
| Szélesség: | 220 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Típus | Gumis, Klasszikus |
|---|---|
| Szín | Lila |
| Anyag | Pamut, Mikroplüss |
| Termék színe | Lila |
| Méret | 200 x 220 cm |
| Rugalmas | Nem |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Optimális matrac magasság | 20 cm-ig |
| Anyaga | 80% pamut | 20% poliészter |
| Gumis | Nem |
| Szárítógépben szárítható | Nem |
| Súly | 0,7 kg |

200×220 cm, gumis, pamut
Raktáron
200×220 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
220×240 cm, gumis, pamut
Raktáron
200×220 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, mikroplüss
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Jersey
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Len
Raktáron
Gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
220×240 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
180×200 cm, gumis, frottír
Raktáron
Gumis, jersey, pamut-szatén
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, vízhatlan
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
200×220 cm, pamut, klasszikus
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

38×38×38 cm
Raktáron
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron

150×220 cm, kész, poliészter
Raktáron

Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron

160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron