


Méretek 180×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% pamut Gramm: 140 g/m2 Szín Világos zöld Méret 180 x 200 cm Jellemzők Perfekt nedvszívás és színtartósság Nem szükséges vasalni A lepedő teljes kerületén gumival szegélyezett Csomag tartalma 1 db lepedő 180 x 200 cm Jersey lepedő Az egyik modern hálószoba elengedhetetlen része, puha, de erős Jersey lepedők. Keresi a kompromisszumot a pamut anyag és a frottír lepedő között?! A Jersey anyag kiváló minőségű és hosszú élettartamú. Még gyakori mosás után is megőrzi színét, ha a megfelelő körülmények között mossák. Minden típusú ágyneművel kombinálható, nem szükséges vasalni, és szárítás után elég összehajtogatni.
| Szélesség: | 180 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Típus | Gumis |
|---|---|
| Anyag | Jersey |
| Gumis | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 60 °C |
| Feszíthető | Igen |
| Szárítóban szárítható | Igen |
| Grammsúly | 140 g/m2 |
| Méret | 180 x 200 cm |
| Hossz | 200 cm |
| Kialakítás | Feszíthető, Gumis |
| Optimális matrac magasság | 25 cm-ig |
| Ár | 5600 - 24 000 Ft |

Gumis
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, mikroplüss
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
140×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
120×200 cm, gumis, jersey

220×240 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, vízhatlan
Raktáron
Len
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut, len
Raktáron
Jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut, len
Raktáron
200×220 cm, pamut, klasszikus
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
180×200 cm, gumis, frottír
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
200×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
Álló
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
50 cm, ⌀ 45 cm, kerek, fém
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
75×100×100-135 cm, bővíthető, kerek
Kiszállítás 1 hét múlva
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron