
SKY 2.0 TV-szekrény 2 ajtóval és 1 fiókkal, kasmír színű laminált vázzal, Cadiz tölgy mintázatú előlapokkal
Álló, tölgyfa, matt
RaktáronMéretek 44×150×30 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag MDF Szín Antracit A TV szekrény méretei Szélesség: 150 cm Mélység: 30 cm Teljes magasság: 44 cm Lábak magassága: 15 cm Bruttó súly: 30 kg A polc méretei Teljes szélesség: 150 cm Magasság: 18 cm Kialakítás 3 fiók 1 nagy polc Szétszerelt állapotban szállítjuk
| Szélesség: | 150 cm |
|---|---|
| Mélység: | 30 cm |
| Magasság: | 44 cm |
| Típus | Fali |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Szín | Szürke |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Felület | Matt |
| Alak | Keskeny |
| Elhelyezés típusa | Lábakon |
| Tárolóhely | Fiókos, Szekrényes |
| Tv tartó | Nem |
| Klasszikus zárás | Ajtós |
| Súly | 30 kg |

Álló, tölgyfa, matt
Raktáron
Modern stílusú, álló, tölgyfa
Raktáron
44×120×30 cm, modern stílusú, álló
Raktáron
Modern stílusú, álló, magasfényű
Raktáron
Álló, tölgyfa, matt
Raktáron
44×150×28 cm, álló, fa
Raktáron
47×160×35 cm, modern stílusú, álló
Raktáron
Modern stílusú, álló, matt
Raktáron
Álló, tölgyfa, matt
Raktáron
Modern stílusú, álló, matt
Raktáron
Álló, fa, matt
Raktáron
Modern stílusú, álló, tölgyfa
Raktáron
Álló, matt, laminált
Raktáron
Modern stílusú, álló, matt
Raktáron
56×160×35 cm, modern stílusú, álló
Raktáron
38×150×40 cm, álló, tölgyfa

Álló, tölgyfa, matt
Raktáron
38×150×40 cm, álló, fa

Modern stílusú, álló, matt
Raktáron
Álló, tölgyfa, matt
Raktáron
Modern stílusú, álló, matt
Raktáron
Álló, tölgyfa, matt
Raktáron
Álló, tölgyfa, matt
Raktáron
Álló, matt, skandináv stílusú
Raktáron
Álló, tölgyfa, matt
Raktáron
Modern stílusú, álló, magasfényű
Raktáron
50×182×43 cm, modern stílusú, álló

44×90×30 cm, álló, fa
Raktáron
Álló, tölgyfa, matt
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, álló, fa
Raktáron
Álló, fa, matt
Raktáron
Álló, tölgyfa, matt
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron