






Méretek 38×150×40 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A LANA bútorkollekció ideális választás mindazok számára, akik az egyszerűséget és a minimalizmust keresik a lakásuk berendezésekor. A loft stílusban készült bútorokat megkülönböztetik a fém lábak és fogantyúk, amelyek tovább fokozzák a bútorok ipari jellegét. Méreteinek köszönhetően a LANA kollekció tökéletes választás a kisebb nappalikba, ahol egy funkcionális és hangulatos tér kialakítását teszi lehetővé. A bútor masszív felépítése hosszú évekre szóló tartósságot biztosít, míg a dizájnos megjelenése magára vonzza a figyelmet és modern jelleget ad a belső térnek.
| Szélesség: | 150 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 38 cm |
| Típus | Álló |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Felület | Matt |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Állapot | Új |
| Stílus | Loft |
| Súly csomagolással együtt | 36 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mazzoni |

38×150×40 cm, álló, fa

50×182×43 cm, modern stílusú, álló

38×150×40 cm, álló, fa

50×182×43 cm, modern stílusú, álló

Fali, modern stílusú, magasfényű
Raktáron
53×153×39 cm, álló, tölgyfa
Raktáron
50×40 cm, modern stílusú, álló
Raktáron
50×40 cm, álló, matt
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Fa, matt
Raktáron
Modern stílusú, álló, matt
Raktáron
41×200×37 cm, álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, tölgyfa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, magasfényű, skandináv stílusú
Raktáron
Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, tölgyfa, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, diófa, matt
RaktáronIngyenes szállítás
50×185×40 cm, modern stílusú, álló

Modern stílusú, álló, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
45×90×50 cm, modern stílusú, álló

36×200×37 cm, fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, tölgyfa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló, üveg, matt
Raktáron
Álló, fa, matt
Raktáron
Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
36×187×38 cm, fali, diófa
RaktáronIngyenes szállítás
50×120×40 cm, modern stílusú, álló

45×110×60 cm, modern stílusú, álló

Álló, matt
Raktáron
Modern stílusú, álló, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, matt, skandináv stílusú
Raktáron
82×227 cm, álló, matt
Ingyenes szállítás
40×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

77×110 cm, bővíthető, kerek

77×110 cm, bővíthető, kerek

45×90×50 cm, modern stílusú, gurulós

76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

Modern stílusú, matt, tölgyfa

Fali, fa, fém

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

41×110×60 cm, fa, fém

Fali, fa, modern stílusú

Fali, fém, modern stílusú

40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

77×110 cm, bővíthető, kerek

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

45×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

43×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

76×90 cm, bővíthető, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa