





Méretek 70×140 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Összetétel: 100% pamut Anyagsúly: 190 g/m² Szín Sárga Méretek Méret: 70 x 140 cm Jellemzők Puhább és erős anyag hosszú élettartammal Magas rugalmasság, nem csúszik és stabilan tart Nem vasalható A lepedő teljes kerületén gumival van ellátva Gyakorlati tanácsok Első használat előtt alaposan mossa ki a lepedőt Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Ajánlott mosás: hetente, maximum 1x 14 naponta Szárítógépben alacsony hőmérsékleten ajánlott szárítani Csomag tartalma 1 db lepedő 70 x 140 cm
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Típus | Gumis |
|---|---|
| Anyag | Jersey |
| Gumis | Igen |
| Feszíthető | Igen |
| Grammsúly | 190 g/m2 |
| Optimális matrac magasság | 12 cm-ig |
| Méret | 70 x 140 cm |
| Kialakítás | Feszíthető, Gumis |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |

60×120 cm, gumis, jersey
Raktáron
60×120 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey, frottír
Raktáron
60×120 cm, gumis, frottír
Raktáron
70×140 cm, gumis, frottír
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
60×120 cm, gumis, jersey
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
60×120 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey, frottír
Raktáron
Gumis, jersey, frottír
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, frottír
Raktáron
60×120 cm, gumis, jersey
Raktáron
60×120 cm, gumis, jersey
Raktáron
60×120 cm, gumis, frottír
Raktáron
70×140 cm, gumis, frottír
Raktáron
Gumis, jersey, frottír
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey, frottír
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Pamut
Raktáron
60×120 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron