





Méretek 82×47×51 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 20 187 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A szék anyaga Polipropilén: Sötétszürke / Antracit A szék méretei (+/- 1 cm) Szélesség: 47 cm Magasság: 82 cm Mélység: 51 cm Ülésmagasság: 44 cm Ülőfelület mélysége: 39 cm Ülőfelület szélessége: 46 cm Teherbírás: 100 kg Súly: kb. 3,4 kg Kialakítás 2 db-os étkezőszék szett Ergonomikusan formázott ülés Használható beltéri és kültéri környezetben Könnyű ülőfelület, egyszerű karbantartással Leszedhető lábak a könnyű szezon utáni tárolás érdekében Ajánlott védeni a hosszantartó napsugárzástól a szín megőrzése érdekében Szétszerelt állapotban szállítjuk Stílusos szék otthonra és a kertbe Ez a modern szék kiváló választás mindennapos használatra otthon és a szabadban egyaránt. Könnyű, mégis tartós polipropilén szerkezetének köszönhetően könnyen áthelyezheti teraszra, balkonra vagy kertbe a konyhából vagy az étkezőből. Az ergonomikusan formázott ülőfelület kényelmet biztosít családi összejövetelekkor, munka közben az asztalnál vagy amikor pihen a friss levegőn. A minimalista dizájn emellett nagyszerűen illeszkedik a modern belső és külső terekbe, kellemes helyet teremtve a gyors kávézáshoz, nyári összejövetelekhez vagy napozós relaxációhoz.
| Szélesség: | 47 cm |
|---|---|
| Mélység: | 51 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Készletek darabszáma | 2 db |
| Ülőrész anyaga | Műanyag |
| Anyag | Műanyag |
| Szín | Szürke |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Teherbírás | 100 kg |
| Huzat | Párnázás nélkül |
| Kinézet | Klasszikus |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Ülőhelyek száma | 2 fő részére |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 44 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Szett | Szett |
| Ülésszélesség | 46 cm |
| Háttámla alakja | Lekerekített |
| Súly | 6,8 kg |
| Ülésmélység | 39 cm |

2 db, műanyag ülőrésszel
Raktáron
84×46×51 cm, 2 db, műanyag ülőrésszel
Raktáron
84×46×51 cm, 2 db, műanyag ülőrésszel
Raktáron
2 db, műanyag ülőrésszel
Raktáron
2 db, műanyag ülőrésszel
Raktáron
84×46×51 cm, 2 db, műanyag ülőrésszel
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Fa, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Fa, fém, műanyag ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
76×46×42 cm, fa, kartámasszal

76×46×42 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva

90×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Ingyenes szállítás
93×48×61 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
93×48×61 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
76×46×42 cm, fa, kartámasszal
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
47×46 cm, fa, kartámasszal
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
76×46 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
82×48×55 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×48×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Álló
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
(szettek), fém
Raktáron
Üveg, világítással
Raktáron
Álló
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
25×140×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron