







Méretek 86×45×54 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 9335 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: Krém Kovácsolt vas: Fa dekor Méretek (± 1 cm) Szélesség: 45 cm Magasság: 86,5 cm Mélység: 54 cm Ülésmagasság: 48,5 cm Ülésszélesség: 44,5 cm Ülésmélység: 39,5 cm Súly: 4 kg Teherbírás: 110 kg Kialakítás Kárpitozott étkezőszék puha párnázással Időtálló dizájn finom steppelésekkel A kárpit szövet OEKO-TEX® Standard 100 tanúsítvánnyal rendelkezik Erős fém lábak porfesték bevonattal Szétszerelt állapotban szállítjuk Alakítsa ki azt az étkezőteret, ahová szívesen tér vissza. A LIBRA étkezőszékek nagyszerű kiegészítők mindennapi étkezésekhez és ünnepi alkalmakhoz. Kényelmes kárpitozásukat és stabil szerkezetüket hosszabb ülések során, családi összejöveteleken vagy baráti találkozókon is értékelni fogja. Egyszerű, mégis elegáns dizájnjuk könnyen illeszkedik különféle belső terekbe - a moderntől a rusztikusig. A LIBRA székek a kényelmes és stílusos étkezés mindennapi szövetségeseivé válnak.
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 54 cm |
| Magasság: | 86 cm |
| Stílus | Rusztikus |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fém |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Ülésmagasság | 48,5 cm |
| Súly | 4 kg |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |
| Ülésszélesség | 43 cm |

86×45×54 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott

81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
78×45 cm, fa, skandináv stílusú
Ingyenes szállítás
Kárpitozott, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, 2 db, öko-bőr ülőrésszel
Kiszállítás 1 nap múlvaIngyenes szállítás
80×46×54 cm, fa, bükkfa
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
80×46×54 cm, fa, skandináv stílusú
Raktáron
Kárpitozott, 2 db, öko-bőr ülőrésszel
Kiszállítás 1 nap múlva
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
80×46×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
75×51×52 cm, műanyag
Ingyenes szállítás
80×46×54 cm, fa, bükkfa
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
80×46×54 cm, fa, bükkfa
Raktáron
99×59×47 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
21×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
18×80×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
Álló
Raktáron
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva