








Méretek 115×108×70 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 15 133 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Műrattan Acél keret Szín Fehér A szék méretei Szélesség: 108 cm Mélység: 70 cm Magasság: 115 cm Teherbírás: 150 kg Kialakítás A csomag tartalmazza a széket és a függesztőrugót A kokon szövése kissé eltérhet Az állvány és a párnázat nem része a csomagnak Szétszerelt állapotban szállítjuk Biztonsági figyelmeztetés A széket csak teljes összeszerelés után használja. Az összeszerelést minden vásárló saját felelősségére végzi. Mielőtt beleülne a székbe, győződjön meg arról, hogy a függeszték szilárdan rögzített. A szék nem alkalmas erős oldalirányú hintázásra. Ha állványt használ a szék felfüggesztésére, helyezze azt sík és szilárd felületre, ahol pozíciója stabil lesz (pl. padló, burkolt terasz). 6 év alatti gyermekek csak felnőtt felügyelete mellett használhatják a széket! Élvezze a nyugodt pillanatokat saját privát kuckójában . A függőszék nem csupán egy üléhely, hanem egy módszer is arra, hogy lassítson és új energiára tegyen szert. A finom hintázás segít ellazítani a testet és az elmét, akár a kertben, akár bent egy kedvenc könyv olvasása közben relaxál. Az ellenálló anyagoknak és az elegáns designnak köszönhetően stílusos kiegészítője lesz minden térnek – és az ön új kedvenc helye.
| Szélesség: | 108 cm |
|---|---|
| Mélység: | 70 cm |
| Magasság: | 115 cm |
| Anyag | Fém, Műrattan |
|---|---|
| Típus | Hinta, Függő |
| Szín | Fehér |
| Termék színe | Fehér |
| Teherbírás | 150 kg |
| Fotel anyaga | Műanyag rattan, Acél |
| Állvány | Nem |
| Minta | Egyszínű |
| Párnázat | Nincs párnázat |
| Rögzítés módja | Állványon |
| Forma | Tojás |
| Stílus | Modern |
| Kialakítás | Hintaágy |
| Súly | 30 kg |

Fa, párnával, egyszerű

Fém, párnával, karfás
Raktáron
Fém, fa, párnával
RaktáronIngyenes szállítás
Párnával, műrattan, hinta
Raktáron
Összecsukható, fa, karfás
Raktáron
130×78 cm, fém, párnával
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

140×200 cm, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron

4×120×23 cm, laminált, matt
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal