












Méretek 140×200 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 4574 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Huzat: 100% poliészter - mikroszál Töltet: Szilikon szál A felső rész grammja: 70 g/m 2 Töltet grammja: 90 g/m 2 Szín Szürke Rózsaszín A csomagolással együtt járó súly: 650 g Méretek +/- 5 % 140 x 200 cm Részletek Hűsítő könnyű nyári paplan Finom és puha felső anyagú paplan Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C (a gyártó címkéje szerint)
| Szélesség: | 140 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Szín | Szürke |
|---|---|
| Típus | Egyszemélyes ágyra |
| Termék színe | Rózsaszín, Szürke |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Javasoljuk | Standard egyszemélyes ágy |
| Évszak | Nyári |
| Paplan szigetelő képessége | Hideg |
| Antiallergén | Igen |
| Felszín anyaga | 100% mikroszálas |
| Minta | Virágok |
| Allergiások számára | Allergiások számára |
| Töltet | Szilikon szál |
| Súly | 0,65 kg |

140×200 cm, egyszemélyes ágyra
Raktáron
140×200 cm, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Pamut
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Pamut
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
220×220 cm, franciaágyra
Raktáron

Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
140×200 cm
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
140×200 cm, egyszemélyes ágyra, átmérő
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Franciaágyra
Raktáron
240×260 cm
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra
Raktáron
220×230 cm, pamut
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut
Raktáron
Egyszemélyes ágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron

85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
140×200 cm, egyszemélyes ágyra
Raktáron
4×120×23 cm, laminált, matt
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron

160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron