




Méretek 130×78 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 54 240 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Műrattan Acélváz 100% poliészter Szín Sárga Barna A szék méretei Szélesség: 78 cm Felső szélesség: 20 cm Magasság: 130 cm Ülési magasság: kb. 56 cm Az állvány méretei Átmérő: 102 cm Magasság: 194 cm A szék és az állvány súlya: 29,9 kg Kialakítás A csomag tartalma: szék, párnahuzatok, függesztő rugó és állvány Beltéren és kültéren is használható Szétszerelt állapotban szállítjuk Biztonsági figyelmeztetés A széket csak teljes összeszerelés után használja. Az összeszerelést minden ügyfél maga végzi, saját felelősségére. Mielőtt beleülne a székbe, győződjön meg róla, hogy a függeszték szorosan van csavarozva. A szék nem alkalmas intenzív oldalirányú hintázásra. Ha állványt használ a szék függesztéséhez, helyezze azt sík és szilárd felületre, ahol stabilan áll (pl. padló, csempézett terasz). 6 évesnél fiatalabb gyermekek csak felnőtt felügyelete alatt használhatják a széket! Kellemesen eltöltött nyugodt percek a saját pihenősarkában . A függőszék nemcsak ülőhely, hanem módja annak, hogy kikapcsolódjon és új energiával töltődjön fel. A finom lengés segít ellazítani a testet és az elmét, legyen az akár a kertben pihenve, akár bent egy jó könyvet olvasva. Tartós anyagainak és elegáns dizájnjának köszönhetően stílusos kiegészítője lesz bármely térnek – és új kedvenc helye.
| Szélesség: | 78 cm |
|---|---|
| Magasság: | 130 cm |
| Anyag | Fém, Műrattan |
|---|---|
| Párnával | Igen |
| Típus | Hinta, Függő |
| Szín | Sárga |
| Termék színe | Barna, Sárga |
| Minta | Minta nélkül |
| Anyaga | Szövet, Műanyag rattan, Acél |
| Állvány | Igen |
| Ülésmagasság | 56 cm |
| Fotel magassága | 130 cm |
| Párnázat | Párnázott |
| Rögzítés módja | Állványon |
| Teherbírás | 130 kg |
| Forma | Tojás |
| Stílus | Modern |
| Kialakítás | Hintaágy |
| Súly | 29,9 kg |
| Fotel szélessége | 78 cm |

130×78 cm, fém, párnával
Raktáron
Összecsukható, fa, karfás
Raktáron
Fém, fa, párnával
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, párnával, egyszerű

Fém, párnával, karfás
Raktáron
Párnával, műrattan, hinta
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron

4×120×23 cm, laminált, matt
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron