




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% pamut (muszlin) Szín Világosbarna – Taupe Jellemzők Elegáns egyszínű kialakítás Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 °C – 60 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágyneműt nem szükséges vasalni Gyakorlati tanácsok Első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki Mossa külön, mindig kifordítva és zárt állapotban Használjon az anyaghoz és az ágynemű színéhez megfelelő mosószert Mosás után válasszon kímélő centrifugálást A csomag tartalma változatonként Ágynemű 135 × 200 cm: 1× takaróhuzat | 1× párnahuzat 80 × 80 cm Ágynemű 155 × 220 cm: 1× takaróhuzat | 1× párnahuzat 80 × 80 cm Ágynemű 200 × 200 cm: 1× takaróhuzat | 2× párnahuzat 80 × 80 cm Természetesség minden részletben Muszlin ágynemű a kellemes taupe árnyalatban hoz gyengédséget, könnyedséget és nyugalmat a hálószobába. Természetesen ráncos megjelenése tökéletesen illik a boho, skandináv és természetes stílushoz, és mindenki kedvelni fogja, aki kényelmet keres kompromisszumok nélkül. Nem igényel vasalást, és minden mosással még puhább lesz. Ideális választás azok számára, akik az egyszerű elegancia és a praktikus használat kombinációját keresik.
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Ágyneműhuzat mérete | 80 x 80 cm | 155 x 220 cm |
| Rögzítés | Cipzár |
| Nem igényel vasalást | Igen |
| Ágynemű mintája | Egyszínű |
| Ágynemű stílusa | Modern, Skandináv, Minimalista |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 60 °C |
| Takaró mérete | 200 x 220 cm, 135 x 200 cm, 155 x 220 cm |
| Évszak | Egész éves, Nyári |
| Kétoldalas | Nem |
| Szett | Paplan és párna |
| Párna mérete | 80 x 80 cm |
| Ágynemű mérete | 80 x 80 cm | 135 x 200 cm, 80 x 80 cm | 155 x 220 cm, 2 db 80 x 80 cm | 200 x 220 cm |
| Súly | 0,7 kg |

Pamut
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Pamut
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
140×200 cm, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Pamut, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
220×240 cm
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
140×200 cm, egyszemélyes ágyra, átmérő
Raktáron
140×200 cm, egyszemélyes ágyra
Raktáron
220×230 cm
Raktáron
200×210 cm, franciaágyra
Raktáron
200×220 cm, franciaágyra
Raktáron
Pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
220×230 cm, pamut
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Franciaágyra
Raktáron

Franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron