










Méretek 140×200 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 4574 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Huzat: 100% poliészter - mikroszál Töltet: Szilikonszál Felső rész súlya: 70 g/m 2 Töltet súlya: 90 g/m 2 Szín Kék Barna Súly csomagolással: 650 g Méretek +/- 5 % 140 x 200 cm Részletek Hűsítő, könnyű nyári takaró Finom és puha anyagú takaró felső rész Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C (a gyártó címkéje szerint)
| Szélesség: | 140 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Szín | Kék |
|---|---|
| Típus | Egyszemélyes ágyra |
| Termék színe | Barna, Kék |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Javasoljuk | Standard egyszemélyes ágy |
| Évszak | Nyári |
| Paplan szigetelő képessége | Hideg |
| Antiallergén | Igen |
| Felszín anyaga | 100% mikroszálas |
| Minta | Virágok |
| Allergiások számára | Allergiások számára |
| Töltet | Szilikon szál |
| Súly | 0,65 kg |

140×200 cm, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
140×200 cm, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut
Raktáron
Egyszemélyes ágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
220×230 cm, pamut
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra
Raktáron
220×240 cm, franciaágyra
Raktáron
Pamut
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra
Raktáron
220×240 cm, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron

85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
4×120×23 cm, laminált, matt
Raktáron

160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron