






Méretek 82×48 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Szék anyaga Műanyag: Bézs Ekobőr: Bézs Szék méretek Szélesség: 48 cm Ülőmélység: 43 cm Magasság: 82,5 cm Ülőmagasság: 45,5 cm Háttámla magassága: 37 cm Teherbírás: 100 kg Súly: 4,4 kg Kialakítás Ergonomikus háttámla és ülőrész forma Párnázott ülőrész ekobőr bevonattal Lábak minőségi és szilárd műanyagból Egyszerű, minimalista és időtálló design A természetes és tartós anyagok felhasználása jellegzetes északi stílust kölcsönöz a térnek. Az északi természetből merített stílus örömet okoz szemnek és léleknek. A tágas belső terek tele vannak fénnyel, finom színekkel és friss anyagokkal. A könnyedség pihenésre és baráti vagy családi összejövetelekre invitál. Az északi stílus emellett funkcionalitásra és hasznosíthatóságra is épít, amit nemcsak a konyhában értékel majd. Az étkezők és konyhák tágasak és minőségi, egyszerűen formázott bútorokkal rendelkeznek. A BALI MARK étkezőszék bézs színben kiemeli az ön belső terének eleganciáját és kényelmét. Megjegyzés: A termék nem kereskedelmi célú felhasználásra készült, kizárólag otthoni használatra.
| Szélesség: | 48 cm |
|---|---|
| Magasság: | 82 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Öko-bőr, Műanyag |
| Anyag | Fa |
| Kárpitozott | Igen |
| Termék színe | Bézs |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Huzat anyaga | Eco bőr |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Ülésmagasság | 45,5 cm |
| Készletek | Darabos |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Háttámla magassága | 37 cm |
| Háttámla alakja | Lekerekített |

82×48 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×48 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×48 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, skandináv stílusú
Raktáron

Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Műanyag ülőrésszel
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
82×49 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×49×60 cm, fa, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
88×49×60 cm, fa, modern stílusú

86×45 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
99×59×47 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, kőrisfa
Raktáron
Modern stílusú, műanyag, összecsukható
Ingyenes szállítás
91×45 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×56 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
81×51×55 cm, fa, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
86×44 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron