







Méretek 82×48 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Székek anyaga Műanyag: Bézs Eko bőr: Bézs Székek méretei Szélesség: 48 cm Ülésmélység: 43 cm Magasság: 82,5 cm Ülésmagasság: 45,5 cm Háttámla magassága: 37 cm Teherbírás: 100 kg Súly: 4,4 kg Kialakítás Ergonomikusan formázott háttámla és ülőlap Párnázott ülőlap eko bőr huzattal Minőségi és tartós műanyag lábak Egyszerű, minimalista és időtlen dizájn Természetes és tartós anyagok alkalmazásával egyedi északi karaktert hozhat a térbe. A skandináv természet inspirálta stílus szemet és lelket gyönyörködtet. A tágas belső terek tele vannak fénnyel, finom színekkel és friss anyagokkal. A könnyedség pihenésre és baráti vagy családi összejövetelekre hívogat. A skandináv stílus továbbá nagy hangsúlyt fektet a funkcionalitásra és használhatóságra, amelyet nemcsak a konyhában fog értékelni. Étkezők és konyhák tágasak és kiváló minőségű, egyszerű formájú bútorokkal vannak berendezve. Az AKCIÓ Bézs BALI MARK szék bézs színben kiemeli az enteriőrje eleganciáját és kényelmét. Megjegyzés: A termék nem alkalmas kereskedelmi célokra, kizárólag otthoni használatra.
| Szélesség: | 48 cm |
|---|---|
| Magasság: | 82 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Öko-bőr, Műanyag |
| Anyag | Fa |
| Kárpitozott | Igen |
| Huzat anyaga | Eco bőr |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Kinézet | Klasszikus |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Szett | Darabos |
| Ülésmagasság | 45,5 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Háttámla alakja | Lekerekített |
| A háttámla magassága | 37 cm |

82×48 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×48 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×48 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, skandináv stílusú
Raktáron

Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Műanyag ülőrésszel
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
82×49 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×49×60 cm, fa, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
88×49×60 cm, fa, modern stílusú

86×45 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
99×59×47 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, kőrisfa
Raktáron
Modern stílusú, műanyag, összecsukható
Ingyenes szállítás
91×45 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×56 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
81×51×55 cm, fa, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
86×44 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
18×140×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
18×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
20×140×200 cm, hab, kemény
Raktáron