







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Polipamut ágynemű Polipamut ágynemű népszerű választás a mindennapi használatra praktikus összetételének köszönhetően. A természetes pamutot poliészterrel kombinálja, így kellemes tapintást, jó légáteresztést , valamint magasabb ellenállást és hosszabb élettartamot kínál. Előnye továbbá a könnyű karbantartás – gyorsan szárad, és a kisebb gyűrődése miatt nem szükséges vasalni. Anyag 50% pamut | 50% mikroszál - poliészter Szín Fehér Kék Jellemzők Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágyneműt nem szükséges vasalni Gyakorlati tanácsok Első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és cipzárral zárva Használjon a megfelelő anyaghoz és színhez illő mosószert Mosás után azonnal vegye ki a mosógépből és jól rázza ki Szárítás szárítógépben alacsony hőmérsékleten Csomag tartalma a választott változat szerint Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 140 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 220 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 200 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 200 x 220 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm Inspirálódjon tovább Pamut ágyneműhuzat Ágyneműhuzat Hálószoba Polipamut ágynemű 7 részes ágynemű Szatén ágyneműhuzat
| Anyag | Mikroszálas, Pamut-poliészter |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Állatok |
| Típus | Francia |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Fehér, Kék |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Ágynemű stílusa | Skandináv, Modern |
| Ágynemű mintája | Tengerész, Csíkok |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Kétoldalas | Igen |
| Évszak | Egész éves |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | Poli-pamut |
| Súly | 0,7 kg |
Felhasználói értékelések
Minden amit rendeltem nagyon jó minőségű
Vásárolva itt: Elerheto Otthon

Mikroszálas, francia, gombos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Mikroszálas, francia, gombos
Raktáron
Flanel, mikroszálas, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron

Mikroszálas, gombos, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, francia, gombos
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, gombos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, gombos, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Flanel, mikroszálas, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, cipzáras, francia
Raktáron
Krepp, gombos, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, gombos, kétszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, francia
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, gombos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, gombos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron

Mikroplüss, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Álló
Raktáron