






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Polybavlna ágyneműhuzat A polybavlna ágyneműhuzat népszerű választás a mindennapi használatra praktikus összetétele miatt. A természetes pamutot poliészterrel kombinálja, így kellemes tapintást, jó légáteresztő képességet , ugyanakkor nagyobb ellenállóságot és hosszabb élettartamot kínál. Előnye a könnyű karbantartás is – az ágynemű gyorsan szárad, és az alacsony gyűrődés miatt nincs szükség vasalásra. Anyag 50% pamut | 50% mikroszál - poliészter Szín Sárga Narancssárga Vörös Szürke Zöld Jellemzők Ajánlott mosás: minden héten, maximum 14 naponta Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (gyártó címkéje szerint) Az ágyneműt nem szükséges vasalni Gyakorlati tanácsok Az első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és cipzárral zárva Olyan mosószert használjon, amely alkalmas az anyaghoz és az ágyneműhuzat színességéhez Mosás után azonnal vegye ki a mosógépből és jól rázza ki Szárítógépben alacsony hőmérsékleten szárítsa A csomag tartalma a választott változattól függően Ágyneműhuzat 140 x 200 cm: 1 db huzat a takaróra 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágyneműhuzat 140 x 220 cm: 1 db huzat a takaróra 140 x 220 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágyneműhuzat 200 x 220 cm: 1 db huzat a takaróra 200 x 220 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm Inspirálódjon tovább Pamut ágyneműhuzat Ágyneműhuzat Hálószoba 6 részes ágynemű Mikroszálas ágynemű 7 részes ágynemű
| Rögzítés | Cipzár |
|---|---|
| Ágyneműhuzat mérete | 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Termék színe | Narancssárga, Krém |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Ágynemű stílusa | Vidéki, Rusztikus |
| Ágynemű mintája | Virágok, Természet |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Évszak | Egész éves |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | Poli-pamut |
| Súly | 0,7 kg |

Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Klasszikus, cipzáras, szatén
Raktáron
Klasszikus, cipzáras, szatén
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, klasszikus, gombos
Raktáron
Pamut, klasszikus, állatos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Lányoknak, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Klasszikus, cipzáras, mikroszálas
Raktáron
Pamut, kiságyba, cipzáras
Raktáron
Klasszikus, cipzáras, mikroszálas
Raktáron
Cipzáras
Raktáron
Pamut, lányoknak, kiságyba
Raktáron
Klasszikus, gombos, krepp
Raktáron
Pamut, lányoknak, kiságyba
Raktáron
Klasszikus, cipzáras, flanel
Raktáron
Pamut, kiságyba, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Kiszállítás 5 nap múlva
Pamut, kiságyba, cipzáras
Raktáron
Pamut, Mickey és Minnie témájú, klasszikus
Raktáron
Pamut, Verdák témájú, fiúknak
Raktáron
Klasszikus, cipzáras, mikroszálas
Raktáron
Pamut, kiságyba
Raktáron
Pamut, kiságyba, cipzáras
Raktáron
Pamut, kiságyba, gombos
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, lányoknak, kiságyba
Raktáron
Klasszikus, cipzáras, mikroszálas
Raktáron
Lányoknak, kiságyba, cipzáras
Raktáron
Pamut, kiságyba, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus, állatos
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron

160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Álló
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron