





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Polipamut ágyneműhuzat A polipamut ágyneműhuzat a mindennapos használatra népszerű választás praktikus összetétele miatt. Kombinálja a természetes pamutot a poliészterrel , így kellemes tapintást, jó légáteresztést és magasabb ellenállóképességet , valamint hosszabb élettartamot kínál. Előnye a könnyű karbantartás is – az ágynemű gyorsan szárad, és a kevesebb gyűrődés miatt nem szükséges vasalni. Anyag 50% pamut | 50% mikroszál - poliészter Szín Szürke Fehér Fekete Jellemzők Ajánlott mosás: hetente, maximum 14 naponként egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágyneműt nem szükséges vasalni Gyakorlati tanácsok Első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt Az ágyneműt külön, mindig kifordítva és cipzárral zárva mossa Használjon az anyaghoz és színekhez megfelelő mosószert Mosás után azonnal vegye ki a mosógépből és jól rázza fel Alacsony hőmérsékleten szárítógépben szárítható A csomag tartalma a választott változattól függően Ágyneműhuzat 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágyneműhuzat 140 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 220 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágyneműhuzat 200 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 200 x 220 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm
| Anyag | Krepp, Mikroszálas, Pamut-poliészter |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzáras |
| Típus | Francia |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Fehér, Szürke |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Ágynemű stílusa | Vidéki, Modern |
| Ágynemű mintája | Csíkok |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Évszak | Egész éves |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | Poli-pamut |
| Súly | 0,7 kg |
Felhasználói értékelések
Nem az igazi pamut ez inkább hasonlít a selyem anyaghoz
Vásárolva itt: Elerheto Otthon

Mikroszálas, mikroplüss, gombos
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, gombos
Raktáron
Pamut, gombos, kétszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, csíkos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroflanel
Raktáron
Flanel, mikroplüss, virágos
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, mikroszálas, pöttyös
Raktáron
Flanel, mikroszálas, francia
Raktáron
Pamut, gombos, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, gombos, egyszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, francia
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, francia
Raktáron
Mikroszálas, francia, pamut-poliészter
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroplüss, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, gombos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, francia, gombos
Raktáron
Pamut, flanel, mikroplüss
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, egyszínű, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Álló
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron