










A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 14 690 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED mennyezeti lámpa. A színhőmérséklet változtatása lépésenként, egyszerűen a fali kapcsoló megnyomásával. Ha a kapcsolót rövid időn belül többször megnyomják (3 másodpercen belül), a lámpa a következő üzemmódok között vált: 3000K – Meleg fehér fény (kellemes hangulat, pihenéshez). 4500K – Semleges fehér fény (természetes nappali fény, ideális munkavégzéshez). 6000K – Hideg fehér fény (világos, energizáló fény, kiváló koncentrációhoz). Éjszakai üzemmód – nagyon gyenge fény (5–10 % teljesítmény). A beállított fényszín helyes tárolásához (CCT memória funkció) kövesse az alábbi lépéseket: A kívánt fényszínnek legalább 10 másodpercig be kell lennie kapcsolva. Ezután kapcsolja ki a lámpát, és hagyja kikapcsolva legalább 30 másodpercig. A következő bekapcsoláskor az utoljára kiválasztott fényszín megmarad. Ha a lámpát kevesebb mint 30 másodperc elteltével kapcsolja vissza, a fényszín megváltozik (üzemmódváltás). Univerzális kompatibilitás – működik a hagyományos fali kapcsolóval. Egyszerű vezérlés – nincs szükség távirányítóra vagy alkalmazásra.
| Fény színe | Meleg fehér, Hideg fehér |
|---|---|
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 36 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K/6000 K/3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 2520 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 175 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Series | POOL Brilagi, POOL 30 cm Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |





Fa, okos, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér, hideg fehér
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás


Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, okos
Raktáron

Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, hálószobaba és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás