










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A fény új irányba halad - EGLO connect Távirányító a csomag része. Nem szükséges Wi-Fi vagy adapter. Beállítható okostelefonnal/tablettel vagy távirányítóval. Alacsony energiafogyasztású Bluetooth. Ingyenes alkalmazás Androidra és iOS-re. Az RGBW funkciónak köszönhetően könnyedén változtathatja a fény színét, beleértve a fehéret is. Fokozatmentes fényerőszabályzás (0-100%). 2700K meleg fehér - 6500K hideg fehér. 16 millió szín közül választhat - RGB. Előre beállított színek kiválasztása. Időzítés beállítása a világítás bekapcsolásához és kikapcsolásához. A világítást egyszerre vezérelheti távirányítóval és mobiltelefonnal is. 6 szerelési mód: álmennyezeti (2 mód), felületre szerelhető (2 mód), kábelre és keretbe. A kábelre és keretbe szereléshez szükséges tartozékokat külön kell megvásárolni. Anyag: fa furnér.
| Fő anyag | Fa |
|---|---|
| Okos | Igen |
| Fény színe | Meleg fehér, Hideg fehér |
| Szín | Fehér |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Típus | LED felületre szerelhető panel |
| Stílus | Egyéb |
| Szerelés módja | Felületre szerelt |
| Funkció | Intelligens megvilágítás/Bluetooth/Dimmelhető távirányítóval |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Feszültség | 230 V |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 21 W |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Fa dekoráció | Tölgy |
| Alak | Négyzetes |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 21 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 21 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 175 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| A teljes fényáram | 2500 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Series | SALOBRENA WOOD Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Fa, szélesség, magasság
RaktáronIngyenes szállítás


Üveg, műanyag, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, szélesség
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás

Fa
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás




Fém, meleg fehér, középfehér
Raktáron
Üveg, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, okos, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás



Okos, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, meleg fehér
Raktáron
Meleg fehér, hideg fehér
Raktáron

Fém, műanyag, szélesség
RaktáronIngyenes szállítás
Okos
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron