Ezek is tetszhetnek
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 52 390 Ft
- 2026. 01. 27. - 52 390 Ft
- 2026. 01. 16. - 40 590 Ft
- 2025. 11. 18. - 38 490 Ft
- 2025. 09. 09. - 38 490 Ft
- 2025. 09. 07. - 41 260 Ft
- 2024. 01. 23. - 57 290 Ft
Termékleírás
Állítható fényerejű állólámpa - a fényerőszabályzó a lámpatest része.Csak állítható fényerejű izzók használhatók tartalék izzóként.
Specifikációk
| Kapcsoló | Klasszikus |
|---|---|
| Fény színe | Meleg fehér |
| Dugó típusa | C |
| Funkció | Szabályozható dimmerrel/Kapcsoló a világítótesten |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 230 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 80 W |
| Stílus | Egyéb |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | R7s |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (halogen) |
| Izzók száma | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 4800 lm |
| Típus | Állólámpa |
| Series | GAMMA Rabalux |
| Gyártó | Rabalux |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Ugyanaz a termék, amit már korábban is használtam.
Nem ismerem
Ajánljuk

Japandi állólámpa természetes színű lámpabúrával - Dart
Fa, dimmelhető, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Design állólámpa fekete füstüveggel - Qara
Modern stílusú, dimmelhető, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Japandi állólámpa fekete, barna szövetbúrával - Bida
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
Art Deco állólámpa fekete, fekete lámpabúrával - Nest
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Ipari állólámpa fekete állvánnyal - Magna 40 Eglip
Dimmelhető, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Design állólámpa fekete füstüveggel 5 lámpás - Sixties Marmo
Modern stílusú, fém, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Japandi állólámpa bézs 3-lámpás - Organica
Dimmelhető, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Design állólámpa sötét bronz arannyal 5 lámpás - Sixties Marmo
Fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Állólámpa fekete olvasókarral, LED-del és USB-porttal - Sevilla
LED, dimmelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Design állólámpa fekete arannyal és füstüveggel - Zuzanna
Modern stílusú, fém, üveg
Raktáron
Rusztikus állólámpa fekete fával 2-lámpás - Chon
Rusztikus, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Okos állólámpa fekete arany kerek WiFi A60-nal - VT
Dimmelhető, okos, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Design állólámpa fekete, beépített 5-ös fényerő-szabályozós LED-del - Sixties Trento
LED, dimmelhető, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Acél állólámpa LED-del és érintőképernyős fényerő-szabályzóval - Sixties Trento
LED, modern stílusú, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern ívlámpa sárgaréz színben, bézs lámpabúrával - Vinossa
LED, modern stílusú, dimmelhető
Raktáron
Modern állólámpa fa bézs lámpabúrával - Stojan
LED, modern stílusú, fa
Raktáron
Bronz állólámpa olvasólámpával LED-del és fényerőszabályzóval - Diva 2
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Modern állólámpa bronz LED-del - Eva
LED, modern stílusú, dimmelhető
Raktáron
Art Deco állólámpa fekete, fekete tollakkal - Peahen
Klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern állólámpa fekete - Stojan
Modern stílusú, fa, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Art Deco bézs állólámpa bézs lámpabúrával - Nest
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Acél állólámpa olvasólámpával, LED-del és dimmerrel - Diva 2
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Art Deco állólámpa arany üveggel 2-lámpás - Laura
Üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern íves állólámpa fekete - Vinossa
Modern stílusú, dimmelhető, fém
Raktáron
Retro állólámpa sárga bronzzal - Milou
Dimmelhető, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron





























































