























Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% poliészter (mikroszál) Szín Sötétkék Méret +/- 3% Szélesség: 140 cm Magasság: 250 cm A fémkarika belső átmérője: 4 cm Részletek Részben fényzáró függöny Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C Ne fehérítse Ne tisztítsa vegyszerrel Szárítógépben szárítani tilos Vasalás 110 °C-ig
| Szélesség: | 101-200 cm |
|---|---|
| Mélység: | 201-300 cm |
| Méret | Készfüggöny |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Szín | Kék |
| Minta | Egyszínű |
| Típus | Blackout |
| Anyag | Poliészter |
| Felfüggesztés | Hullámos sínszalag |
| Termék színe | Kék |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Anyaga | Poliészter |
| Felakasztási rendszer | Bújtatós, Fém gyűrűk |
| Elhelyezés | Beltéri |
| A csomagban lévő db szám | 1 |
| Méteráru | Kész |
| Hosszúság | 201 - 300 cm |
| Fényáteresztő képesség | Részben sötétítő |
| A fémkarika átmérője | 4 cm |
| Súly | 1 kg |
Felhasználói értékelések
A képnek és a leírásának teljesen megfelelő a termék.
Vásárolva itt: Elerheto Otthon

140×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
Kész, pamut, len
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
140×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, poliészter
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, poliészter
Raktáron
140×250 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
140×250 cm, kész, poliészter
Raktáron
140×250 cm, kész, poliészter
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
150×220 cm, kész, poliészter
Raktáron
150×220 cm, kész, poliészter
Raktáron
Kész, poliészter
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
Pamut, rusztikus, len
Raktáron
Kész, pamut, len
Raktáron
Kész, poliészter
Raktáron

Kész, virágmintás, pamut
Raktáron
Kész, pamut, len
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
Kész, pamut, len
Raktáron
140×250 cm

Kész, pamut, egyszínű
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, poliészter
Raktáron
Kész, virágmintás, pamut
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
10×160×200 cm, hab, PUR habszivacsos
Raktáron
17×57 cm, műanyag, fiókos
Raktáron